Région 6

Namur / Liège /Luxembourg

Coördinateur : Pierre Schils        Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

TIC : Pierre de Moreau              Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Nom

Fondation

Contact

Site Web

31

Centre-Ardenne

28/06/1990

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

8

Ciney

17/04/1986

ciney@probus-belgium.be

77

Durbuy

19/05/2001

durbuy@probus-belgium.be

34

Hautes Fagnes

30/11/1990

hautes.fagnes@probus-belgium.be

38

Herve

29/08/1991

herve@probus-belgium.be

64

Hesbaye

26/10/1995

hesbaye@probus-belgium.be

2

Huy

21/09/1984

huy@probus-belgium.be

51

Liège

27/04/1993

liege@probus-belgium.be

44

Liège-Sud

17/02/1992

liege-sud@probus-belgium.be

36

Marche-en-Famenne

28/02/1991

marche-en-famenne@probus-belgium.be

67

Namur

18/07/1996

namur@probus-belgium.be

84

Val-de-Sambre

11/02/2002

val-de-sambre@probus-belgium.be

58

Verviers

27/10/1994

verviers@probus-belgium.be

 http://probusverviers.blogspot.be/

 https://www.facebook.com/Probus-Club-de-Verviers-228786553943470/

75

Visé

20/01/1999

vise@probus-belgium.be

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates


      Traplift / Monte escalier

 Mauqouy